Juwellon Card Üyelik Koşulları

Juwellon Card programı, üyelerine ayrıcalıklı faydaların sunulduğu  bir abonelik modelidir. Bu abonelik modeli sayesinde Juwellon Gold programına katılan üyelere kişiselleştirilmiş bir üyelik hizmeti sunulacaktır. Juwellon Card üyeliği yıllık olarak GOLD CARD için 500 TL, PLATINUM CARD için 1000 TL  ödeyerek müşterilerin dahil olacağı ücretli bir abonelik hizmetidir. Yıllık üyelik bedelinin tarafımızca güncellenme hakkı saklıdır.

Bu Üyelik Koşulları, Juwellon Card üyeliğine ilişkin kuralları belirler. Bu Üyelik Koşulları kapsamında “Juwellon Card Üyeliği”  Taner Akbaş Juwellon Reklam Hizmetleri  tarafından Juwellon Card üyelerine sağlanan ayrıcalıklı  faydaların sunulduğu sadakat kart programını ifade eder.

  1. Üyelik

Juwellon Card üyeliğinizi www.juwellon.com üzerinden başlatabilirsiniz. Aynı zamanda 532 366 66 96  numaralı Whatsapp hattımıza Juwellon Card  üyelik talebinizi ileterek yönlendirmelere göre üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Juwellon Card üyesi olabilmek için  Juwellon sadakat programına üye olmak  ön koşuldur. Juwellon card  üyelik işlemlerine başlamadan önce eğer www.juwellon.com sitesinde  üye değilseniz, öncelikle  üyeliğinizin tamamlanması gerekmektedir.

Üyelik koşullarını sağlamadığınız veya üyelik bedelini ödemediğinizin  saptanması hâlinde üyeliğinizi  iptal etme, fayda ve kampanyalardan yararlandırmama ve üyeliğinizi askıya alma hakkımız saklıdır.

  1. Faydalar ve Kampanyalar

Juwellon Card üyeliği kapsamında müşterilere sağlanan faydalar ve kampanyalar aşağıdaki gibidir.

2.1. Ücretsiz Teslimat

Juwellon card  üyeliği boyunca üyelik kapsamında üyelerimizdenhiçbir şekilde kargo teslimat ücreti alınmayacaktır.

2.2 VADELİ ÜRÜN ALMA HAKKI

Juwellon Card satın alan üyelerimiz , belirlenen limitler dahilinde sadece %25 peşinat vererek ürün satın alabilecektir. Gold Card sahipleri için belirlenen limit 4000 TL ve Platinum Card sahipleri için belirlenen limit 8000TL‘dir. Satın alınan ürün / ürünlerin  ödemesi, verilen sipariş tarihinde %25 Peşin alınarak kalan bedel 30 gün içerisinde ödemesi tamamlanacaktır. Yıllık olarak kullanım kısıtlaması yoktur. Belirlenen satın alma limitlerini aşmayacak şekilde istenilen sıklıkta kullanılabilir. Satın alınan ürünlerin teslimi maksimum 7 iş günü içerisinde yapılır.

** Vadeli ürün satın alma hakkı ve %50 indirim hakkı aynı anda kullanılamaz. Vadeli ürünlerde web sayfasındaki fiyatlar geçerlidir.

** Gerçek altın, pırlanta ve mozanit pırlanta olan ürünlerde indirim oranı %30’dur.

2.3 %50 İndirimli Ürün Satın Alma Hakkı

Juwellon Card satın alma işleminden sonra başlamak üzere Juwellon Card sahipleri istedikleri 1 adet ürünü ürün fiyatında limit olmadan %50 indirimli alabiliyor. GOLD CARD sahipleri yılda 4, PLATINUM CARD sahipleri yılda 8 kez kullanabilir.

Aynı ay içerisinde en fazla 2 ürün için %50 indirim hakkı kullanılabilir.

Peşinatsız ürün alma hakkı ve %50 indirimli ürün satın alma hakkı aynı anda kullanılamaz.

*Juwellon Card ayrıcalıkları indirimli ürünler için geçerli değildir!

*EFT / Havale ile ödeme de %50, Online alışverişlerde %40 indirim uygulanır

2.4. Program İşbirliği

Juwellon Card üyelerine, Program ortakları ile yapılacak işbirlikleri kapsamında özel kampanyalar hazırlanacak ve bu kampanyalardan  yararlanabileceklerdir.

2.5. Juwellon sadakat programı, yukarıda belirtilen sabit faydaları değiştirme, güncelleme, sonlandırma, iptal etme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

2.6. Juwellon sadakat programı, Program ortakları Üçüncü taraflarca sunulan ürünlerden veya hizmetlerden sorumlu tutulamaz.

2.7. Juwellon Card programı dahilinde yukarıda belirtilen kampanyalar dışında Juwellon  üyelerine özel kampanyalar yapabilir ve fırsatlar sunabilir.

Juwellon Card programı kapsamında sağlanan  fayda ve kampanyalar www.juwellon.com üzerinden  takip edilebilir.

  1. Ödeme

Juwellon Card üyeliğine ait ödeme işlemleri İYZİCO elektronik Para Hizmetleri AŞ tarafından sağlanmaktadır. İYZİCO, güvenli bir ortamda saklanan kullanıcı ödeme bilgileri üzerinden üyenin www.juwellon.com web sitesi üzerinden satın alma işlemi ile tamamlanmaktadır

Juwellon Card  üyelik bedelini Yıllık olarak ödenmelidir. Müşteri ödemeleri iletilen kartlardan üyelik ücreti tahsil edilememesi durumunda Juwellon card üyeliği otomatik olarak sonlandırılacaktır.

  1. Faturalama ve Üyelik İptali

4.1. Faturalama

Juwellon Card  hizmetinin üyelik ücreti, üyeliğin başlaması için yapılan ve belirlenen belli ödeme tarihinde, üye tarafından www.juwellon.com üzerinden satın alma ile gerçekleştirilir.  Juwellon hiçbir şekilde üye kartından ücret ödemesi alamaz.

4.2. Ödeme Aşaması

Ödeme yöntemi geçerlilik tarihinin sona ermesi, yeterli bakiye olmaması veya başka nedenlerden dolayı ödemenin başarıyla gerçekleşmemesi ve üyeliğinizi iptal etmemeniz halinde, Juwellon Card üyeliğinin sunmuş olduğu fayda ve kampanyalardan yaralanılamayacak ve üyelik otomatikman sona erecektir.

Juwellon Card bedeli üyelikten  vazgeçilmesi durumunda ,Üyenin borcunu tamamen ödemesi ve kartın iade edilmesi ile ücret iadesi yapılacaktır

4.3. Üyelik İptali

Juwellon Card Üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Juwellon Card üyeliğiniz satın alma işleminden itibaren 1 yıl boyunca devam eder.

Üyelik iptali 532 366 66 96  numaralı Whatsapp hattımız üzerinden iptal talebi iletilerek yapılabilmektedir. İptal talebinin iletildiği GSM numarasına ait üyelik iptal edilecekse sürece devam edilir fakat farklı bir numaranın Juwellon Card  üyeliği iptal edilecek ise müşteriden üyeliğin iptal edilmesi istenen gsm bilgisi istenir. Üyelik iptal edildikten sonra, üyelik iptaline dair müşteri bilgilendirmesi yapılacaktır. Talebin iletildiği tarih, fatura kesim tarihinden önce ise ve  ödemesi alınmışsa üyelik fatura dönemi sonuna kadar devam edecek bir sonraki dönem için yenilenmeyecektir.

4.4. Üyelik ücret değişikliği

Üyelik ücretinde zaman zaman değişiklik yapabiliriz. Ancak yapılan herhangi bir ücret değişikliği, tarafınıza bildirim yapılmasını takiben en erken 30 gün sonra geçerli olacaktır.

  1. Diğer Hükümler

Üye, Juwellon Card Üyeliği kapsamında doğan hak ve sorumluluklarını üçüncü kişilere devir ve temlik edemez. Taner Akbaş Juwellon eklam Hizmetleri sözkonusu üyelik programı kapsamında doğmuş-doğacak haklarını, alacaklarını, yükümlülük ve sorumluluklarını kısmen veya tamamen üçüncü kişilere devredebilir.

İşbu Kullanım koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacaktır. İşbu Kullanım koşullarından  kaynaklanan veya bağlantılı olan her türlü ihtilaf, İstanbul Tüketici Hakem Heyetleri ve İstanbul Anadolu  Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nin münhasır yargı yetkisinde olacaktır.

PLATINUM CARD

SATIN AL!

GOLD CARD

SATIN AL!